foto2.1

Optymista. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Założyciel Mind&Dream, pierwszego i jedynego wydawnictwa w Polsce, ukierunkowanego na rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży.

Trener wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa. Prowadzi szkolenia dla wszystkich tych, którzy mają coś do powiedzenia i chcą robić to skutecznie. Mistrz Polski Przemówień Publicznych.

Przemawiał na jednej scenie obok Jacka Canfielda, Johna C. Maxwella, Briana Tracy’ego,  Roberta Cialdiniego, Richarda Denny’ego, Sebastiana Kotowa, Jacka Walkiewicza, Roberta Kroola, Kamili Rowińskiej, Iwony Majewskiej-Opiełki i innych. Prowadzi największe wydarzenia biznesowe w kraju.

Pisarz, autor bestsellerowych książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży sprzedanych do tej pory w prawie dwustu tysiącach egzemplarzy: seria dla młodzieży „Chcę być kimś!” „Galeria bajek. Gallery of fairy tales”, z obrazami Rafała Olbińskiego i przedmową profesora Tonego Buzana,  „Zarządzanie marzeniami. / Managing your dreams”, rekomendowaną przez Briana Tracy oraz „Mądrość z Natury”

Zagrał ponad 1400 przedstawień teatralnych na różnych kontynentach. Na scenie spędził ponad 8000 godzin.

Przez ostatnie 4 lata w jego szkoleniach i warsztatach wzięło udział ponad 30 000 uczestników. Kolejne 30 000 osób słuchało go podczas konferencji i wykładów.

Aktor, konferansjer, lektor. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz polonistyki na kierunku „Słowo na ekranie, w mowie i na piśmie”.

Autor i twórca rozwojowych programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń i konferencji dla nauczycieli oraz rodziców.

W 2013 roku nominowany do Głównej Nagrody za Upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji IBBY. Ma za sobą ponad 500 spotkań autorskich.

Współpracował między innymi z: Prudential, Deutsche Bank, Caterpillar, Volvo, Dax Cosmetics, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Koch&Koch, Flower Travel, 360 SBC, Murator Expo, EuCO, Starway Institut, Cosinus, Dr Irena Eris, PerfectColl, Cash Back World, Naure’s Sunshine.

 

shape

OSIĄGNIĘCIA

18 lat doświadczenia – teatr, dziennikarstwo, polonistyka, scena, radio, telewizja
mówca inspiracyjno-motywacyjny
pisarz
  profesjonalny konferansjer
  lektor
  copywriter
autor 6 książek z zakresu rozwoju osobistego, społecznego i komunikacji dla dzieci i młodzieży
ponad 500 przeprowadzonych warsztatów, szkoleń i seminariów z wystąpień publicznych i komunikacji dla liderów, menedżerów i wszystkich tych, którzy mają coś do powiedzenia
ponad 8000 godzin na scenie
ponad 1400 przedstawień teatralnych, na różnych kontynentach
Mistrz Polski Przemówień Publicznych
prelegent u boku Johna C. Maxwella, Jacka Canfielda, Briana Tracy, Richard’a Denny, Sebastiana Kotowa, prof. Jerzego Bralczyka, Roberta Kroola, Jacka Walkiewicza, Kuby B. Bączka, Tomasza Kammela, Mateusza Grzesiaka, Iwony Majewskiej-Opiełki, Kamili Rowińskiej i wielu innych


foto2.2
kontakt

michalzawadka@mindanddream.pl

biuro@mindanddream.pl

tel. (+48) 696 042 762

fb youtube

„ŻYJESZ TAK, JAK MÓWISZ” Public Speaking w życiu i w biznesie

JEDYNE SZKOLENIE W TYM ROKU!!! Każdy dzień przynosi Ci wiele nowych przeżyć, jesteś świadkiem wyjątkowych sytuacji, zdobywasz nowe doświadczenia, przeżywasz nowe emocje. To bardzo dobre okazje, żeby o tym opowiedzieć na forum.     – Zamień to na mowę biznesową, która poprowadzi Twój zespół w nowym projekcie. – Wykorzystaj to do zobrazowania nowej idei na spotkaniu z […]

Szkolenie Wypowiedz swój sukces

Najbliższa edycja szkolenia „Wypowiedz swój sukces” odbędzie się 12-13 grudnia 2016 roku. Szczegóły  http://www.michalzawadka.pl/wydarzenie/wypowiedz-swoj-sukces/